Titles you rated
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.0