Movies
Ratings
397
Love Will Tear Us ApartRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
WishRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
Bounty HuntersRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The KingRated ★ 5.0
One and TwoRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0