Movies
Ratings
108
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Venus TalkRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0