Movies
Ratings
123
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5