Movies
Ratings
1540
ThrashRated ★ 2.5- Whispering WaterRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
Eden LakeRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Ghost MansionRated ★ 3.5- Ghost TrainRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 3.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 3.0
New NormalRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
No Good DeedRated ★ 3.0
The CollectorRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.5