Series
Ratings
18
3 Body ProblemRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
BeckhamRated ★ 5.0