Movies
Ratings
334
SausalitoRated ★ 2.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Two Weeks NoticeRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Instant FamilyRated ★ 2.5
The ProposalRated ★ 2.0
Brave CitizenRated ★ 2.0- To Women Breaking ShacklesRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
But I'm a CheerleaderRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.5