Movies
Ratings
231
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
AnimalRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
The InterpreterRated ★ 3.0
ChehreRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5