Movies
Ratings
90
DoubtRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Pod GenerationRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Talk to MeRated ★ 3.0
Next Goal WinsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 4.0
The Perfect StormRated ★ 5.0