Titles you rated
The Silent SeaRated ★ 5.0- Detroit Metal CityRated ★ 4.0
Armored Saurus Season 1Rated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Princess Connect! Re:DiveRated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0