Series
Ratings
31
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0