Movies
Ratings
337
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 1.5
No Time to DieRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 1.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 1.5
DuneRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 1.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5