Movies
Ratings
691
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5