Movies
Ratings
67
World War ZRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 2.0
HopeRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0