Movies
Ratings
32
Blood Red SkyRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5