Movies
Ratings
350
Project Hail MaryRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
DreamsRated ★ 2.5
CureRated ★ 5.0
All the Bright PlacesRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Grand PrixRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 2.5
Lead Me HomeRated ★ 2.5
Ghosts of Sugar LandRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Sorry to Bother YouRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0