Movies
Ratings
554
Robot DreamsRated ★ 5.0
SoulmateRated ★ 1.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0