Movies
Ratings
458
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Zu WarriorsRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
DoomRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Chernobyl DiariesRated ★ 2.5
Lost in SpaceRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
StealthRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.0