Movies
Ratings
617
VagabondRated ★ 4.5
Raise the Red LanternRated ★ 5.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
I WishRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 5.0
Pauline at the BeachRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 5.0
Woman of FireRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Rendezvous in ParisRated ★ 4.0
SibylRated ★ 4.0
Instant SwampRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 5.0
CodaRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0- Is this my film, right?Rated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5