Series
Ratings
15
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 1.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 0.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5