Series
Ratings
64
Well-Intended LoveRated ★ 3.0
My Love, Enlighten MeRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Love Is SweetRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Go Go Squid!Rated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5