Movies
Ratings
98
John WickRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
The Death of StalinRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Kim-GunRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The BoatRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
High Plains DrifterRated ★ 3.5