Series
Ratings
114
My MisterRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0