Movies
Ratings
56
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.0