Movies
Ratings
370
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
5 to 7Rated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5