Series
Ratings
16
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0