Movies
Ratings
659
Project Hail MaryRated ★ 3.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
SPEEDY!Rated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 2.5
CicadaRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 4.0