Series
Ratings
98
My NameRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Black Clover Season 1Rated ★ 3.0
Great PretenderRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
GachiakutaRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5