Movies
Ratings
92
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5