Movies
Ratings
295
The HandmaidenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Our SunhiRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5
BeanRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0