Series
Ratings
50
Be MelodramaticRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5