Movies
Ratings
330
The Count of Monte CristoRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
True LiesRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0