Movies
Ratings
1883
IncantationRated ★ 5.0
LonglegsRated ★ 2.0
Hollow Man IIRated ★ 2.0- HumintRated ★ 3.0
Concrete MarketRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Dead of WinterRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Harder They FallRated ★ 2.5
Dirty MoneyRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 3.5