Movies
Ratings
441
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 4.0- The Running ActressRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
WildRated ★ 3.5
The WifeRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
TarRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0