Movies
Ratings
389
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 2.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
She and Her CatRated ★ 4.0
Talk to HerRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.5