Movies
Ratings
290
The ClassicRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0