Series
Ratings
57
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Green Mothers ClubRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5