Movies
Ratings
264
ParasiteRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
Battle of the SexesRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Road MovieRated ★ 3.5