Movies
Ratings
212
Enola HolmesRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
SolaceRated ★ 3.5