Series
Ratings
53
The Silent SeaRated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
At EighteenRated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.5
Skam Season 3Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0