Series
Ratings
47
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.0
RememberRated ★ 0.5
StrangerRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 1.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 3.0- The iDOLM@STERRated ★ 3.0