Movies
Ratings
773
The King's WardenRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
WolfsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 5.0
The GorgeRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0