Series
Ratings
23
Moon KnightRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5