Movies
Ratings
377
Bring It OnRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
ArcoRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5