Movies
Ratings
224
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0