Movies
Ratings
534
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.5
Seven Years of NightRated ★ 3.5
The ChaseRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 1.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Penny PinchersRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 1.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5