Movies
Ratings
151
District 9Rated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0