Titles you rated
Come Back AliveRated ★ 3.0
Produce 101Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Night GoblinRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
Gimsaengminui Yeongsujeung Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Let's Walk TogetherRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0