Movies
Ratings
276
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
SennaRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
RushRated ★ 4.0
The SeatRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0