Movies
Ratings
209
AnastasiaRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
The Swan PrincessRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
House of Sand and FogRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
SuperbadRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0